Lojistik ve Personel Taşımacılığı

Kalitenin ilk şartı özenli hizmet ve denetimdir

Lojistik ve Personel Taşımacılığı konusunda sunduğumuz her türlü hizmetin profesyonelce ve en üst kalite düzeyinde gerçekleştirilmesi için maksimum özeni göstermekteyiz. Hizmet standartlarını yüksek düzeyde tutabilmek için araç kalitesi, sürücülerin eğitimi ve yönetimi hususları üzerinde titizlik ve ciddiyetle durmaktayız.

Çetin Grup olarak taşımacılık hizmetinin içerdiği risklerin bilinci ile hareket edilmektedir. Bu noktada alınan karar ve uygulamaya konulan düzenlemelerin hiçbir zaman tek başına yeterli olmayacağı bilinci ile sürekli denetim ilkesi daima ön planda tutulmaktadır.

Güvenli ve zamanında ulaşım

Müşterilerimizin, tüm sorumluluğunun bilincinde olarak, İş Kanunu, Trafik Kanunu, Karayolları Taşıma Kanunu, Servis Araçları Hizmet Yönetmeliğindeki yükümlülüklerini yerine getirmekle birlikte, taşıdığı her misarini evinden işyerine, işyerinden evine ulaştırmakla yükümlü bir çözüm ortağına ihtiyacı bulunmaktadır.

BİZ tüm bu sorumlulukları üstleniyoruz. Sizler istihdam yaratmakla, kurumunuzu büyütmekle uğraşırken biz, işe aldığınız herkesi "GÜVENLİ” ve “ZAMANINDA" getirip götürmeyi, bu konularda da ÇÖZÜM ORTAĞINIZ olmayı taahhüt ediyoruz..

Çetin Group

Adnan Kahveci Mah. Yavuz Sultan Selim Bul. Perla Vista Residence
A Blok Kat:9 D:81 Beylikdüzü/İSTANBUL
444 87 99

LİSTEMİZE KAYDOLUN

Gönder