Temizlik & Haşere Kontrol

Atak Servis için temizlik hizmetlerini sadece hijyeni sağlamakla tamamlanan bir süreç olarak algılamıyoruz. Bakım çalışmalarının da çalışma ortamınızın ilk günkü görünümünün korunması için önemli bir hizmet olduğu inancıyla hareket ediyoruz.

Temizliğin yanında sağlığınız da bizim için önem arz ediyor. Dolayısıyla kullanılan temizlik ürünleri ve sunduğumuz hizmet ile tüm deneyimimizi yaşadığınız ortamı daha sağlıklı ve beğenilir hale getirmek için kullanıyoruz.

Temizlik kadar bakıma da önem veriyoruz...

Özellikle kimyasal ve su tüketimini minimuma indiren, çapraz bulaşma riskini azaltarak maksimum dezenfeksiyon sağlayan Atak Servis ile yaşam alanlarınızı kısa zamanda istenilen standartlara ulaştırıyoruz.

Malzeme, insan, ısı ve zaman kullanımının en efektif biçimde yönetimiyle Temizlik ve Bakım Hizmetlerinde artık öncü konumda bulunan Atak Servis, yenilikleri takip etmekten ziyade, sektöre yön veriyor.

Havuz Temizlik Hizmetleri

Havuz Bakımı ve Önemi

Bir havuzu temiz, berrak ve sağlıklı tutmak için, iki ana esasa çok dikkat etmemiz gerekiyor. Bunlar; yüzme havuzunun kimyasal dengesinin sağlanması, havuzdaki istenmeyen kirler, tozlar, partiküller ve yabancı maddelerden arıtılmasıdır.

Atak Pool Cleaning Services Havuz bakımında deneyimli ve güvenilir elamanlarıyla sizlere en iyi şekilde hizmet vermektedir. Havuz bakımında ve havuz temizlenmesinde havuz kimyasallarının doğru seçilmesi ve uygulamaların profesyonelce yapılması şarttır.

Kalite tesadüf değildir

Hizmet sektöründe 1998 yılından bu yana faaliyet gösteren Çetin Grup, “Tesis Yönetimi” konusunda edinmiş olduğu 20 yıllık bilgi birikimi ve tecrübeyi, havuz bakımı ve temizliği hizmetlerine de yansıtarak sizlere en profesyonel ve ekonomik çözümleri Atak Pool Cleaning Services markası ile sunmaktadır. Kalitenin hiçbir zaman tesadüfe bağlı olmadığı bilinci ile havuz temizliği konusundaki hizmetler de, eğitimli personeller eşliğinde üretilmekte, donanım ve teçhizat olarak en son teknolojiler kullanılmaktadır.

Haşere Kontrol Hizmetleri

Atak Servis, insan yaşantısı için zararlı olarak nitelendirdiğimiz, ancak doğada önemli görevleri olan ve besin zincirinin halkasını oluşturan haşere ve kemirgenlerin yaşam alanlarınızda bulunmalarını önlemek için faaliyet gösterir.

Çevreye zarar vermeden, sağlıklı müdahale...

Taşıdıkları hastalıklar, verebilecekleri zararlar ve kazalar sebebiyle, haşere ve kemirgenlerin insanların yaşam ve çalışma alanlarından uzak tutulması gerekir. Ülkemizde, söz konusu vektörle mücadele için çeşit li yöntemler mevcuttur ancak bu, halkın sağlığını doğrudan ilgilendiren son derece ciddi bir iştir. Kullandığımız teknikler, her koşulda, başta çocuklarımız olmak üzere, çevredekilere zarar vermeyecek biçimde tasarlanır. Böylelikle, hem yaşam alanlarınız, hem de sağlığınız korunur..

Çetin Group

Adnan Kahveci Mah. Yavuz Sultan Selim Bul. Perla Vista Residence
A Blok Kat:9 D:81 Beylikdüzü/İSTANBUL
444 87 99

LİSTEMİZE KAYDOLUN

Gönder