Güvenlik

Kaliteden ödün vermeden güvenlik anlayışı

Çetin Güvenlik olarak, güvenlik hizmeti sunarken gözettiğimiz ilk hedef; insan hakları ve hukukun üstünlüğü ilkeleri çerçevesinde hareket ederek kalite anlayışından da asla ödün vermeden güvenli ortamlar yaratmaktır. Şirketimiz güvenlik gibi hassas bir çalışma ve özen isteyen hususta hizmet verirken, temel değer ve ilkelerin her şartta muhafaza edildiği bir çalışma ortamı sağlamakla yükümlüdür.

Entegre Çözümler

Şirketimizde iş ortaklarımızın ihtiyaç duyduğu güvenli ortamı yaratmak amacı ile verilecek hizmet, bir güvenlik konsepti içerisinde kurgulanır güvenlik hizmetleri ile en son güvenlik teknolojileri konusunda uzman kadromuz vasıtası ile entegre edilir. Bu aşamada en önemli nokta; kurgulamanın sahadaki güvenlik görevlimizin görevinden ön görülmüş olan teknolojik alt yapının seçimine kadar her sürecin, en ince detayına kadar amaca hizmet edecek şekilde yapılmasıdır. Bu sayede hem kaynak israfı önlenmekte hem de kaliteli bir güvenlik hizmeti sağlanmaktadır.

Teknolojiyi yakından takip ediyor, eğitime önem veriyoruz

Çetin Güvenlik olarak, personel ve teknoloji odaklı tamamlayıcı güvenlik hizmetleri konusunda dünyadaki gelişmeleri takip ederek, güvenlik anlayışımızı sürekli geliştiriyoruz. Sunduğumuz hizmeti farklılaştırmak için teknolojiyi azami kullanmaya özen gösteriyor, olaylara verilen reaksiyon ve bilgilendirme sürelerini dakikalara ve hatta saniyelere indirmek için teknolojiye yatırım yapıyoruz.

Merkezi olarak yönetilen denetim ve eğitim ekibimiz sayesinde, tespit edilen eğitim ihtiyaçları çerçevesinde sürekli bir iyileştirme ve gelişim programı uyguluyoruz. Yangın, sağlık gibi eğitim konularında sektör profesyonellerini de eğitim süreçlerimize dahil ediyoruz.

Çetin Güvenlik olarak müşterimizin başarısının bizim de başarımızla orantılı olduğu düşüncesinden hareketle, müşterimizin tüm ihtiyaçlarını gelişmiş tecrübemizle karşılıyoruz.

Sektörel Uzmanlık

Çetin Güvenlik, lojistik sektöründen fabrikalara, AVM'lerden hastanelere, Site ve plazalara kadar birçok sektörde güvenlik hizmeti sunmaktadır. Farklı sektörlerde ve geniş bir yelpazede yer alan müşterilerimizle gelişmiş hizmet bilgi ve kalitesiyle her bir müşterimizin özel ihtiyaçlarını anlayabiliyor, onlara özel güvenlik hizmeti sunabiliyoruz.

Güvenlik şirketimiz sektöründe yüksek kalitede hizmet verme kapasitesine sahip olup, hizmet verdiği sektörün kendine özgü ihtiyaçlarında uzmanlaşarak özel olarak dizayn edilmiş hizmet standardı sunmaktadır..

Bina ve sanayi tesisleri, deniz ve hava limanı güvenliği

Şirketimiz; kamu, ulusal ve uluslar arası bir çok sanayi kuruluşu ile bina ve tesislerin, güvenlik ihtiyaçlarını 20 yıllık bilgi birikimini arkasına alarak yüksek kalite standartlarında karşılamaktadır. Yine ülkemizin en büyük gümrüklü alanına sahip konteynır limanında verdiği güvenlik hizmetinin yanı sıra, bir çok hava ve deniz limanına hizmet verme tecrübe ve kapasitesine sahiptir.

Yurt içi ve Yurt dışı Hava limanlarında, 10 yılı aşan bir deneyim ile, Türkiye'nin en büyük havalimanında hizmet sunumunun yanında yurt dışında da uluslar arası havalimanlarında büyük bir tecrübeye sahip olduğu gibi, VİP ve İnad Yolcu refakati ile havalimanları risk analizi hizmet sunumu gerçekleştirilmektedir.

Güvenlik Danışmanlık Hizmetleri

- Proje risk analizi
- Risk analizine göre kadro belirlenmesi
- Güvenlik görevlisi seçimi
- Görev başı eğitimi
- Güvenlik teçhizatı seçimi
- Risk analizine göre elektronik ekipmanlarının belirlenmesi
- Kullanılan makine ve ekipman eğitimi
- Planlı ve ani denetim

Personel seçimi ve eğitimi

Güvenlik hizmetinin kalitesi personelin dikkatli araştırılarak seçilmesi ve eğitimine bağlıdır. Personel seçimi, eğitimi ve denetimi bir bütün olarak şirket prensipleri doğrultusunda koordine edilerek, adaylar teorik ve pratik eğitimden geçirilmektedir.

Bütün personelin ilk eğitim programını tamamladıktan sonra, her türlü kritik durumda bilinçli ve profesyonelce davranmalarını sağlamak amacıyla, kaliye eğitim yetkililerimiz tarafından sürekli eğitim görmektedir.

Yaşadığımız hızlı gelişen teknoloji ortamında, personelimiz en son teknolojiye sahip olan güvenlik sistemlerini kullanmak için ayrıca eğitim görmektedir. Çetin Güvenlik, her durumda, güvenlik sağlayacak, motivasyona sahip, kapasiteli ve dürüst personel sağlamaktadır.

Çetin Group

Adnan Kahveci Mah. Yavuz Sultan Selim Bul. Perla Vista Residence
A Blok Kat:9 D:81 Beylikdüzü/İSTANBUL
444 87 99

LİSTEMİZE KAYDOLUN

Gönder