Başkandan Mesaj

Çözümlerimiz Hedefiniz Yönüne

Çetin Grup hizmet sektöründe çağın gerekliliklerini uygulayan, güvenilir ve global bir firma olma anlayışını benimsemiştir. Bugün geldiğimiz noktada, konusunda uzman kadromuzla müşterilerimizin ihtiyaçlarına etkin ve zamanında cevap verebilecek hizmet ağına sahibiz.

Yönetim felsefemiz, insani değerlere ve iş ahlakı kurallarına bağlı olarak, yasal yükümlülüklerimizi zamanında ve tam olarak yerine getirmek, dürüstlük ve disiplin içerisinde en kaliteli hizmeti, en uygun şartlarda müşterilerimize sunmaktır.

Geniş hizmet ağımız ile kamu ve özel kuruluşlar içerisinde, “Hizmet sektörü”nde; hava ve deniz limanlarına, hastanelere, sosyal tesislere, alışveriş merkezlerine, konser-fuar-festival ve spor organizasyonlarına, “Üretim Sektörü” nde; fabrikalar, işletmeler ve tesislere, “Kurumlara yönelik”; belediyeler, hastaneler, eğitim kurumları, il ve bölge müdürlükleri gibi kamu kurum ve kuruluşlarına, “özel alanlar”da; toplu konutlar, siteler ve ortak yaşam alanlarına ve burada sayamadığım pek çok müşteri profiline hizmet veriyoruz.

Müşterilerimizin doğacak ihtiyaçlarını tam ve etkin olarak karşılayabilmek için, müşterilimize yakın olacak şekilde bölge ve şube müdürlükleri tesis ediyoruz. Ayrıca bu ekipleri, merkezi yönetim ve denetim ile koordineli çalıştırarak güçlendirmekteyiz.

Sağlam temellere dayanan organizasyon yapımızdan aldığımız güç ile hali hazırda 1.000'in üzerinde projede, ulusal ve global müşterilerimize, yurtiçi ve yurtdışında, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunmaktayız.

"Biz bu yola lider olmak için çıkmadık ancak koşulsuz müşteri memnuniyeti, insana saygı, dürüstlük, disiplin, güvenirlilik, yasalara ve değerlere bağlılık, çağdaş ve teknolojik yenilikleri takip felsefemiz; bizi bu yolda LİDER yaptı."

Çetin Group

Adnan Kahveci Mah. Yavuz Sultan Selim Bul. Perla Vista Residence
A Blok Kat:9 D:81 Beylikdüzü/İSTANBUL
444 87 99

LİSTEMİZE KAYDOLUN

Gönder