Çetin Group Anasayfa

Neden Çetin Güvenlik

İşlerinde uzman kadrosu ile hizmet kalitesini her geçen gün artırarak büyüyen Çetin Özel Güvenlik “hazır değil, size özel çözümler” ile çözüm ortağınız olmaktan onur duyacaktır.

ÇETİN ÖZEL GÜVENLİK olarak sunduğumuz her türlü hizmetin profesyonelce ve en üst kalite düzeyinde gerçekleştirilmesi için maksimum özen gösterilmektedir. Hizmet standartlarını yüksek düzeyde tutabilmek için Özel Güvenlik Görevlisi kalifikasyonu, eğitimi ve yönetimi hususları üzerinde titizlik ve ciddiyetle durulmaktadır.

Gerek kendi bünyemize gerekse içinde bulunduğumuz sektöre aynı vizyona sahip Özel Güvenlik Görevlisi yetiştirmek amacıyla Çorlu, Çerkezköy ve Lüleburgaz’da ayrı ayrı olmak üzere ÖZEL GÜVENLİK EĞİTİM KURUMLARI’mız mevcuttur. Bu kurumlarımızda güvenlik elemanlarımıza ve bölgemizde eğitim talebinde bulunacak tüm adaylara özel güvenlik eğitimi verilmektedir.

Kontrol merkezlerimizde; güvenlik birimleri, alarm ve güvenlik sistemleri 24 saat süresince denetlenmektedir. Ülkemizde böyle bir güvenlik merkezi ile çalışan, alanında tek kuruluş olan Çetin Özel Güvenlik, Önleyici Güvenlik Önlemleri Ve Caydırıcılık bakımından şu üstünlüklere sahiptir.

 • Bölgelerde yoğun olarak güvenlik birimlerimizin olması nedeniyle, bir tehdide karşı veya acil hallerde (Yangın, sabotaj, doğal afet v.b.) güvenlik birimleri birbirlerini desteklemektedir.
 • Telsiz çevrimi iletişimiyle bölgede tespit edilen tehdit unsurlarının bütün birimlere duyurulması ve dikkatlerinin çekilmesi anında yapılabilmektedir.
 • Bir tehdide karşı veya acil hallerde (Yangın, sabotaj, doğal afet v.b.) güvenlik biriminin “Acil Eylem Birimi”mizce takviyesi 10 dakikalık sürede yapılabilmektedir. (Güvenlik Müdürü, Güvenlik Amiri ve istenilen sayıda Güvenlik Görevlisi ile)
 • Güvenlik birimlerinin nöbetçi heyetince (Nöbetçi Güvenlik Müdürü – Nöbetçi Güvenlik Amiri) gece kontrolleri düzenli olarak yapılmaktadır.
 • Güvenlik birimlerinden saat 24:00’a kadar 1 saatte, 03:00’a kadar 30 dakikada, 03:00’dan sonra 15 dakikada bir telsiz çevrimi kurulup durum raporu alınarak tüm birimler düzenli şekilde izlenmektedir.
 • Hizmet destek büroları ve Alarm merkezimizin 24 saat görevde olması kolay ve sürekli iletişim olanağı sağlamaktadır.


Profesyonel ve çağdaş yönetime önem veren, çalışma ve etik kurallarını kendi sahasında titizlikle uygulayan ve sunduğu Özel Güvenlik Hizmeti alanında, TS-EN-ISO 9001:2008 Yönetim Sistemi ile KALİTE, grubumuz için vazgeçilmez bir süreçtir.

Yine uyguladığımız ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS TS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi kurumsal kimliğimizin temel anlayışlarıdır. Çalışanlarımıza ve çevremize duyarlılık gurur nedenlerimizdir.

Güvenlik hizmetinin yönetilmesi yönetim bütünlüğü, dengeli ve ehliyetli görev paylaşımı, yeterli teknoloji kullanımı ve ileri düzeyde koordinasyonla sağlanmaktadır.

Hizmet projelerimizin tümünde personelimizin etkili bir takım anlayışı içinde ve görevini tam olarak kavramış biçimde çalışmaları yönetim ilkemizdir. Müşteri ihtiyaçlarının göz önünde tutulması ve görev prosedürlerinin uygulanması esastır.

Bu nedenlerle ÇETİN ÖZEL GÜVENLİK, hizmet verdiği iş yerlerinde görevlendirdiği güvenlik ve gözetim personelini gündüz ve gece belli olmayan saatlerde denetime tabi tutmakta, personelin performanslarını yüksek tutabilmeleri için onları çok dikkatli izlemekte, güvenlik hizmetleri ile ilgili görev ve ayrıntıların en ince detaylarına kadar anlaşıldığını geri besleme ile kontrol etmektedir.

Sektördeki farklılıklarımız:

 • Rüştünü ispat etmiş 12 yıllık köklü geçmişe ve bilgi birikimine sahip tek firmayız.
 • Türkiye’de 4 dalda ISO 9001 2008 KYS Sistemine sahip tek firmayız
 • 3 Özel Güvenlik Okulu olan tek firmayız.
 • 24 Saat denetimi 56 araç kapasiteli filo ile yapan firmayız.
 • Güvenlik haber merkezi 24 saat faal olan firmayız.
 • Güvenlik ile beraberinde diğer outsourcing alanlarında da tam müşteri memnuniyeti sağlayan firmayız.
 • Yangın uzman kadrosu ve acil müdahale timine sahip firmayız.
 • Kurum içi Telefon ve Telsiz ağı ile birbirine bağlı firmayız.

ÇETİN ÖZEL GÜVENLİK olarak Yönetim Kurulu ve her düzeyde çalışan kadrosu ile amatör ruhla profesyonel takım çalışmasını birleştirdiğimizi, gerçekleştirdiğimiz hizmet ve üretim alanlarında profesyonel yönetici ve teknik ekibe sahip bir firma olduğumuzu belirtmekten onur duyarız.

 

Yönetim Kurulu Başkanından

Ahmet ÇETİN

Kalitemizi Yakından Tanıyın

Çalışma Prensiplerimiz Organizasyonumuz Sertifikalarımız Basında Çetin Group Fotoğraf Galerisi Site Haritası

Bizden Haberler


Atamızı Saygıyla ve Özlemle Anıyoruz...

Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun. Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet ÇETİN Bey'in Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Taziye Mesajı

30 Ağustos Zafer Bayramı'nız Kutlu Olsun. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere...

Tüm çalışanlarımızı en yakın Kızılay kan bağış merkezinde,Kan vermeye davet ediyoruz.Unutmayın; ''Kan bağışı hayat kurtarır!! '' Tüm Çalışanlarımızı En Yakın ...