Çetin Group Anasayfa

Hakkımızda

Çetin Group 1998 yılında ÇETİN GÜVENLİK adı altında, Türk Silahlı Kuvvetlerinde görev yapmakta iken, geçirdiği bir helikopter kazası sonucunda, harp malulü olarak emekliye ayrılan, yurt içi ve yurt dışında güvenlik ve koruma hizmetleri konusunda birçok belgelendirme eğitimini başarıyla tamamlayan Su Altı Taarruz (SAT) Komandosu Ahmet ÇETİN tarafından kurum, kişi ve şirketlerin Özel Güvenlik ihtiyacı göz önüne alınarak Çerkezköy’de kurulmuştur.

Çetin Group; Günümüzde iş yaptığı firmalara temel olarak, Fiziki - Elektronik Güvenlik, Sosyal Hizmetler, Yardımcı Üretim İşçiliği, Personel ve Yük Taşımacılığı ile Lojistik, Tahmil Tahliye ve İnşaat alanlarında faaliyet gösteren şirketler grubu olarak hizmet verir hale gelmiştir.

Çetin Group Bünyesinde ayrıca, 38 ülkeye ihracat yapan ATAK FARMA COSMETİCS ve ÇETİN MOBİLYA SANAYİ (ÇEMOBSAN) şirketleri mevcuttur.

Grubun Genel Merkezi Tekirdağ / Çerkezköy’dedir.

Çetin Group konularında uzman kadrosu, 4000 çalışanı ile ülke genelinde 365 noktada hizmet vermektedir. Çerkezköy, Çorlu, Lüleburgaz, İstanbul, Bolu ve Bursa’da Bölge Müdürlükleri, Ankara, Adana ve Trabzon’da irtibat noktaları bulunmaktadır. Bünyesinde kendisine ve sektöre Özel Güvenlik Görevlisi yetiştiren 3 Özel Güvenlik Eğitim Kurumu ile ileri teknoloji güvenlik sistemlerini izlemek ve uygulamak amacıyla oluşturulmuş Elektronik Güvenlik Sistemleri Birimi barındıran Çetin Özel Güvenlik, bu alanlarda tek olma özelliğini sürdürmektedir.

Çetin Group modern ve güvenilir bir firma olma anlayışı içerisinde; toplumun değer yargılarına ve iş ahlakı kurallarına bağlı kalarak, yasal yükümlülüklerini zamanında ve tam olarak yerine getiren, toplum içinde güvenilir bir firma olmayı amaçlamış, dürüstlük ve disiplin ortamında en kaliteli hizmeti en hesaplı şekilde müşterilerine vermeyi temel görev olarak benimsemiştir. Bu anlayış ile Yurt sathına yayılmış tüm müşterilerinin teveccühünü kazanarak, sektörde 13. yılını kutlamıştır.

Kaliteli hizmet ve personel eğitimi konusuna büyük önem veren Çetin Group, ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesi ile, OHSAS 18001 İş Sağlığı Güvenliği ve 14001 Çevre Belgelerine sahiptir.

 

Yönetim Kurulu Başkanından

Ahmet ÇETİN

Kalitemizi Yakından Tanıyın

Çalışma Prensiplerimiz Organizasyonumuz Sertifikalarımız Basında Çetin Group Fotoğraf Galerisi Site Haritası

Bizden Haberler


25.05.2015 tarihli SİAD Toplantısında Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Ahmet ÇETİN Bey ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Sn. Seval ÇETİN Hanımın katılımları ile kendilerine sertifika ve üyelik plaketleri verilmiştir. Silivri Sanayici ve İş Adamları Derneği 25.05.2015 Pazartesi günü yeni üyelerini düzenlediği bir toplantı ile tanıttı.

Şirket içi Personel Yangın Eğitimleri Modern Karton Projemizde 22.05.2015 tarihinde planlanan...

Silivri Belediyesi tarafından 15-16 Mayıs 2015’te 4.’sü Düzenlenen Kariyer Günleri İstihdam Fuarına Katılım Gerçekleştirildi. 50 Firmanın katılımı ile gerçekleşen Kariyer Günleri İstihdam Fuarı çerçevesinde...

Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Ahmet ÇETİN Beyin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun...

Asyaport Limanındaki Hırsızlık Faliyetini Tespit Eden Proje Amirimiz Halit ÖKLÜT Bey, Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Ahmet ÇETİN Bey Tarafından Ödüllendirilmiştir. Asyaport Limanı projemizde, proje amirimiz Halit ÖKLÜK Bey hırsızlık faaliyetini tespit ederek...