Faaliyet Alanlarımız

Özel Güvenlik Hizmetleri, Yardımcı Üretim İşletmeciliği, Elektronik Hizmetler, Sosyal Hizmetler, Özel Güvenlik Eğitim Kurumları, Personel Taşımacılığı, Lojistik, İnşaat, Mobilya, Kozmetik

İşlerinde uzman kadrosu ile hizmet kalitesini her geçen gün artırarak büyüyen ÇETİN ÖZEL GÜVENLİK “hazır değil, size özel çözümler” ile çözüm ortağınız olmaktan onur duyacaktır.

Özel Güvenlik Hizmetleri

 • Sanayi Tesis ve Fabrika Güvenliği
 • İş Merkezi ,Alışveriş Merkezi ve Mağaza Güvenliği
 • Hastane ,Dispanser ,Klinik gibi Sağlık Kuruluşlarında Güvenlik
 • Toplu ve Özel Konutlar ile Site ,Villa ve Tatil Köyü Güvenliği
 • Stadyum Güvenliği
 • Organizasyon Güvenliği
 • Para ve Değerli Eşya Taşıma Hizmetleri
 • Elektronik Güvenlik Hizmetleri
 • Yakın Koruma (VİP Güvenliği) Hizmetleri

Özel Güvenlik Temel Eğitimi ve Sertifikalandırma Programı
(Çorlu, Çerkezköy ve Lüleburgaz eğitim kurumları)

ÇETİN GROUP, gerek kendi bünyesine gerekse içinde bulunduğu sektöre aynı vizyona sahip Güvenlik Görevlisi yetiştirmek amacıyla Çorlu, Çerkezköy ve Lüleburgaz’da ayrı ayrı olmak üzere ÖZEL GÜVENLİK EĞİTİM KURUMLARI açmıştır. Bu kurumlarımızda güvenlik elemanlarımıza ve bölgemizde eğitim talebinde bulunacak tüm adaylara özel güvenlik eğitimini vererek sınava girmeleri sağlanmaktadır.

Elektronik Hizmetler

ÇETİN ELEKTRONİK SİSTEMLER, uzman ekibiyle mekânda yaptığı keşifler sonucunda siz değerli müşterilerin istek ve beklentilerini de dikkate alarak özel çözümler sunar ve en üst düzeyde verim alınabilecek sistemin kurulumunu sağlar.

 • Personel Devam Kontrol Sistemleri (PDKS) ile ACCESS Geçiş Kontrol Sistemleri
 • Alarm Sistemleri ve Alarm İzleme Merkezi
 • CCTV Kamera Sistemleri
 • Elektronik Güvenlik Sistemleri

Sosyal Hizmetler

ÇETİN SOSYAL HİZMETLER olarak sunduğumuz her türlü hizmetin profesyonelce ve en üst kalite düzeyinde gerçekleştirilmesi için maksimum özen gösterilmektedir. Bu maksatla uzman yöneticileri ile mevcut durumu belirler, masraf oluşturacak kaynakları tespit eder, müşteri talepleri doğrultusunda analiz ederek minimum maliyetle maksimum verimi sağlayan çözümleri demolarla sunarız.Onay alan proje profesyonel kadrolarımızla uygulanarak tam ve zamanında istenilen kalitede gerçekleştirilir.

 • Temizlik Hizmetleri;
  -    İnşaat Sonrası Temizlikler
  -    Dış Cephe ve Cam Temizliği
  -    Sanayi Tesis ve Fabrika Temizliği
  -    Ofis Temizlikleri
  -    İş ve Alışveriş Merkezi Temizliği
  -    Hastane, Sağlık Ocağı, Klinik Temizlikleri
  -    Otel ve Kamp Temizlikleri
  -    Çevre ve Bahçe Temizliği
  -    İlaçlama Hizmetleri
 • Bahçe Bakım ve Peysaj hizmetleri
 • Ofis Destek Hizmetleri
  -    Ofis boy
  -    Kurye
  -    Servis ve ikram personeli
  -    Danışma
  -    Host, Hostes personeli
  -    Şoför
  -    Kurum içi lojistik hizmeti
  -    Santral Operatörü
  -    Yardımcı Bayan

 • Bordolama Hizmetleri

Yardımcı Üretim İşletmeciliği

Şirketimiz 10 yıldır, değişik sektörlerde faaliyetlerini sürdürmekte olan sanayi kuruluşlarına sunduğu, yardımcı üretim işletmeciliği hizmeti ile daha ekonomik koşullarda geniş bir hizmet grubu oluşturmuştur.

İşyerlerindeki üretim süreçleri ile ilgili olmakla beraber, doğrudan üretim organizasyonu içerisinde yer almayan, üretimin zorunlu bir unsuru olmayan ancak asıl iş devam ettikçe devam eden ve asıl işe bağımlı olan; depolama, kalite kontrol, paketleme, yükleme - boşaltma,  mekanik – elektrik bakım gibi yardımcı işler firmaya özel çözümlerle gerçekleştirilmektedir.

Ayrıca;
ÇETİN GROUP olarak, müşteriye özel çözümler ile, üretim süreçlerinin tümünü veya bir kısmını kendi atölyelerimizde gerçekleştirmekteyiz. Atölyelerimizde;
1. Kalite kontrol, ayırma – birleştirme – paketleme, ambalaj, etiketleme gibi üretim süreçlerinin çeşitli aşamaları gerçekleştirilmekte, ürünler istenilen terminde müşterilerimize teslim edilmektedir.
2. Yaptığımız anlaşmalar çerçevesinde müşteriye özel yatırımlar gerçekleştirilmekte ve ürünler özel atölyelerde, istenilen kalite ve terminlerde üretilmektedir.

 • Tekstil
 • Hazır Giyim
 • Konfeksiyon
 • Mobilya
 • Kozmetik
 • Metal
 • Cam
 • Elektrk
 • Plastik
 • Gıda

Personel Taşımacılığı

ÇETİN GROUP olarak sunduğumuz her türlü hizmetin profesyonelce ve en üst kalite düzeyinde gerçekleştirilmesi için maksimum özen gösterilmektedir. Hizmet standartlarını yüksek düzeyde tutabilmek için araç kalitesi, sürücülerin eğitimi ve yönetimi hususları üzerinde titizlik ve ciddiyetle durulmaktadır.

Sizler istihdam yaratmakla, kurumunuzu büyütmekle uğraşırken biz, işe aldığınız herkesi “GÜVENLİ” ve “ZAMANINDA” getirip götürmeyi, bu konularda da ÇÖZÜM ORTAĞINIZ olmayı taahhüt ediyoruz

Yük Taşımacılığı (Lojistik) Hizmetleri

ÇETİN GROUP; sahip olduğu araç filosu, uzun süreli anlaşmalarla hizmet ve kalite standartları ile çalışan alt yüklenicileri ve seferlik anlaştığı araç sahipleri sayesinde müşterilerine istenilen hizmet seviyesinde, taşıma ve dağıtım çözümleri sunmaktadır. Yönetimindeki filo, müşteri ihtiyaçlarına göre şekillendirilmekte, bu sayede şehir içi ve şehirlerarası her türlü yük taşıma ve dağıtım hizmetleri gerçekleştirilmektedir.

İnşaat & Bina Dış ve İç Cephe Boyama

ÇETİN GROUP İNŞAAT; her türlü inşaat faaliyetleri, gayrimenkul geliştirme, yatırım ve inşaat konusunda hizmet veren kurumumuzun amacı; yenilikçi ve yüksek derecede ihtisaslaşmış hizmet sunarak, müşterilerine; sağlam, dayanıklı, ileri teknoloji barındıran, güvenli, çağdaş ve modern mimari anlayışla tasarlanmış konforlu yeni yapı projeleri sunmaktır.

Çetin Mobilya Sanayi

Mobilya üretimi alanında faaliyet gösteren Çetin Mobilya Sanayi, ülkemizin en seçkin markalarına fason üretim yapmaktadır.

Atak Farma Cosmetics

Fabrikamızda her biri kendi markası olan My Liquid, Etruschi, Career, Cute, Blue Black, Blue Ice, First Ever markaları ile parfüm, deodorant, kolonya, traş köpüğü ve traş losyonu üretilmekte, Uluslararası anlaşmalarla distribütörlükler oluşturularak ürünlerimiz yurt dışındaki büyük mağazalarda sergilenmektedir.

Kozmetik ürünlerimiz; dünya üzerinde belirlenen 17 farklı ihracat alanında toplam 41 ülkeye ihraç edilmektedir.

 

Yönetim Kurulu Başkanından

Ahmet ÇETİN

Kalitemizi Yakından Tanıyın

Çalışma Prensiplerimiz Organizasyonumuz Sertifikalarımız Basında Çetin Group Fotoğraf Galerisi Site Haritası

Bizden Haberler


30 Ağustos Zafer Bayramı'nız Kutlu Olsun. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere...

Tüm çalışanlarımızı en yakın Kızılay kan bağış merkezinde,Kan vermeye davet ediyoruz.Unutmayın; ''Kan bağışı hayat kurtarır!! '' Tüm Çalışanlarımızı En Yakın ...

Schoot Orim'in Düzenlemiş Olduğu Piknik Organizasyonuna Katılım Gerçekleştirilmiştir. 16.08.2015 Pazar Günü Schoot Orim 'n ...

Tekirdağ Valiliğine Ziyaret Gerçekleştirildi. Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet ÇETİN ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Seval ÇETİN, Çerkezköy Kaymakamı Metin KUBİLAY...

Kırklareli Valiliğine Ziyaret Gerçekleştirildi. Yönetim kurulu başkanımız Ahmet Çetin ve Yönetim kurulu başkan yardımcımız Seval Çetin, Kırklareli valisi sayın Esengül CİVELEK'i makamında...